Rugby Club Rakovník > Nováček soutěže je nezaskočil

Nováček soutěže je nezaskočil

15.10.2015

Své třetí utkání v II. lize v neděli odehráli také muži RC Rakovník. Ti tentokrát zavítali do Karlových Varů. Místní hráče moc dobře znají, protože ještě do konce minulé sezóny působila část karlovarských hráčů právě v klubu RC Rakovník.

Od prvního hvizdu bylo k vidění velmi vyrovnané ragby a hra se odehrávala prvních 30 minut především ve středu hřiště. Přesto se podařilo rakům jednou do poločasu položit a s následnou konverzí se tak dostaly do nepatrného náskoku 7:0.

V druhém poločase se však již projevila zkušenost hostů a postupně nedávali karlovarským nováčkům šanci. Skóre se vyšplhalo až ke stavu 33:0 pro hosty. Což znamená, že si raci připisují dalších 5 bodů do ligové tabulky.

Sestava RCR: Kratochvíl M., Topinka, Jirsa, Jedinák, Míka, Kratochvíl D., Popelka, Folprecht, Švejnoha, Hejda, Kutílek, Fůs, Kujínek, Žirka, Hladký, Kolek, Kytka

Body RCR: Topinka 10, Fůs 8, Jirsa 5, Hladký 5, Kujínek 5