Rugby Club Rakovník

Stránkování

< < <3 4 5 6 7 8 9 1011 12 >

17.10.2011 Ragbisté Rakovníka doma neporaženi foto: Petr Diviš

V neděli 16.10.2011 se konal již čtvrtý a také poslední podzimní turnaj Oblastní soutěže Čech.  Tentokrát jej hostili domácí ragbisté a všichni příznivci toho sportu si opravdu mohli přijít na své. Hrálo se systémem každý s každým 2x15 minut. více

V neděli 2.10.2011 dorazily na 3. soutěžní turnaj  Oblastní soutěže Čech do Kralup týmy Rakovníka, Plzně a Sedlčan. více

26.9.2011 Konečně vítězství!!!

V sobotu nastoupili rakovničtí rugbisté ke svému druhému soutěžnímu turnaji Oblastní soutěže Čech opět v Počepicích u Sedlčan. Po problémech se sestavou se hrálo v deseti s nesoutěžními mlýny. Zúčastnili se týmy Rakovníka, Plzně a Sedlčan. více

30.8.2011 Rakovničtí ragbisté nedokázali zopakovat úspěšnou premiéru foto: Václav Čermák

Po zhruba dvou měsících se opět představili rakovničtí ragbisté na domácí půdě. A stejně jako naposled i tentokrát se jim postavil tým RK Plzeň. „Plzenští chtěli odehrát odvetu za poslední přátelský zápas ve kterém jsme je jednoznačně porazili, ale protože ještě nemají své hřiště, dohodli jsme se, že se zápas odehraje opět u nás“ vysvětluje hrající trenér týmu Michal Topinka. více

20.8.2011 Připravujeme se na oblastní soutěž Čech Rugby Club Rakovník

Po vydařeném turnaji Prague beach rugby 2011 na kterém jsme se umístili na jedenáctém místě a vylepšili tak výsledek o dvě místa z předešlého ročníku se usilovně připravujeme na premiérovou sezónu v oblastní soutěži Čech. více

8.7.2011 Ragby i pro nejmenší!

Dejte svou ratolest na sport, který si už po celém světě získal nespočet fanoušků pro svou hravost, čestnost, statečnost a komlexnost. více

20.6.2011 Premiérový domácí zápas vyšel na výbornou

V neděli 19.6.2011 se od 15 hodin uskutečnilo dlouho očekávané přátelské utkání dvou nových ragbyových celků. Domácí RC Rakovník v něm přivítal na hřišti na Zátiší tým RK Plzeň. Pro Rakovník to bylo vůbec historicky první utkání před domácím publikem, které se sešlo ve velmi pěkném počtu zhruba 300 diváků. Hrálo se podle pravidel Rugby Union, tedy v 15ti hráčích na každé straně 2x 40 minut. více

13.6.2011 Turnaj Den Kralup nad Vltavou

V sobotu 11.6.2011 se uskutečnil turnaj nových ragbyových týmů. Ten uspořádal na domácí půdě tým RC Kralupy n. Vltavou, kterým tak ukončil téměř týdenní oslavy města Kralupy n. Vltavou. Hrálo se systémem každý s každým ve 12ti hráčích na dva poločasy po 15ti minutách. více

1.6.2011 První domácí zápas

Rugby Club Rakovník srdečně zve všechny fanoušky rugby na historicky první utkání v tomto tvrdém, ale férovém sportu na uzemí rakovnicka. Zápas se uskuteční v neděli 19.6.2011 od 15 hodin na hřišti na Zátiší. více

30.5.2011 Říčany O33 – RC Rakovník 39:19 (10:12)

K dalšímu přípravnému zápasu nastoupili rakovničtí rugbysté proti týmu Říčany O33, v jehož středu je několik bývalých extraligových hráčů. Po problémech se sestavou se rakovničtí domluvili na podpoře čtyř hráčů ze Sedlčan. Zápas začínal za typického rugbyového počasí (hustého deště), což mělo vliv na kvalitu hry. více