Rugby Club Rakovník > Dubnový program

Dubnový program

4.4.2015

O tomto víkendu pokračuje 11. kolem II. liga ragby mužů.

Bohužel rakovnický celek do ní tentokrát díky zrušení plánovaného utkání nezasáhne. Fanoušky ragby tak alespoň zveme na utkání mezi RC Plzeň vs. RC Kralupy nad Vltavou, RC České Budějovice vs. RC Praga B a JIMI RC Vyškov B vs. RC Slavia B.

II. ligu poté čeká téměř měsíční výluka a 12. kolo je na programu až 3. 5. 2015, kdy rakovničtí ragbisté zavítají ke středočeskému derby do Kralup nad Vltavou.

V této pauze je naplánováno mistrovství ČR olympijské varianty ragby o sedmi hráčích. Hrát se bude turnajovým způsobem a Rakovník do ní vysílá tým složený především z mladých hráčů karlovarského ragby. Hlavními trenérem však bude opora rakovnického týmu Kamil Hejda, asistovat mu pak bude další hráč základní sestavy Martin Žirka. V dubnu jsou naplánovány dva turnaj a to 11. 4. 2015 v Karlových Varech a o dva týdny později 26. 4. 2015 v Břeclavi.

Duben je také měsícem startu mládežnických soutěží.  Všichni malí ragbisté vyběhnou na trávníky v neděli 12. 4. 2015. A i zde má rakovnické ragby svá želízka v ohni, konkrétně od mladších přípravek až po mladší žáky. Bohužel ani jeden jarní turnaj není naplánován do Rakovníka. Takže se všechny fanoušky zveme do nedalekých Kralup nad Vltavou, Říčan nebo Prahy.

Celý jarní program naleznete zde.

Rugby zdar