Rugby Club Rakovník > Postup do vyšších pater play-off se nepovedl

Postup do vyšších pater play-off se nepovedl

30.4.2014

foto: Kamil Petráňfoto: Kamil Petráň
foto: Kamil Petráň

Tuto neděli 27.4.2014 se odehrálo poslední utkání základní části II. ligy s týmem Českých Budějovic. Ve hře byl postup do vyšších pater play-off a tedy i možnost zahrát si proti zkušenějším B-týmům extraligových celků. 

Zpočátku byla hra vyrovnaná, ikdyž soupeř měl od začátku trochu více ze hry a také se rychle dostal do vedení po proměněném trestném kopu. Postupem času však získával na jistotě, hlavně precizní hrou na zemi, kde soupeřův roj dominoval. Herně se domácí nedokázali vůbec dostat do tempa. Několikrát zastavila rozjetou akci chyba po předhozu nebo kompaktně pracující obrana soupeře. Celkový výsledek ze hry tedy nemohl dopadnout jinak než výhrou hostů 0:35.

V nadstavbové části tak rakovničtí ragbisté narazí na čtvrtý celek skupiny A RC Plzeň. Toto utkání se po domluvě odehraje v rámci propagace ragby do dalších měst v Karlových Varech 11.5.2014. O bližších podrobnostech vás budeme informovat.

Sestava RCR: Postl (Ozirsky), Topinka (Kytka), Jirsa (Ragieta), Jedinák (Varga), Novobilský, Homolka (Žižka), Žirka, Kratochvíl M., Dima, Kolář, Hejda, Polívka, Kratochvíl D. (Hladký), Kutílek (Minařík), Hytha