Rugby Club Rakovník > Přípravka v Petrovicích, muži na Iuridice

Přípravka v Petrovicích, muži na Iuridice

15.5.2013

Tuto neděli měli rakovničtí ragbisté napilno. Mladí Raci se tentokrát představili na regionálním turnaji MČR v Petrovicích u Prahy. Muži pak odpoledne sehráli přátelské utkání s „B“ týmem pražské Iuridici.

Raci, jak si tým v kategorii U9 říká, nastoupili v turnaji do výkonnostní skupiny B. Od počátku bylo ovšem jasné, že bez posil to tentokrát nepůjde, proto výborně zafungovala domluva z Kralupskými Havrany, kterých se naopak sešlo více a proto nám rádi pomohli. V turnaji Raci dokázali porazit týmy Babic, Sparty M a domácích Petrovic. A naopak nestačili na celky Říčan, Sparty R a Kralup. V celkovém pořadí to pak znamenalo 4. místo, což je letošní nejlepší výsledek.

Sestava RCR „Raci“: Samuel R., Jakub Z., Jonáš K., Jáchym H.

Tým mužů v odpoledním přátelském utkání proti Iuridice nemohl bohužel využít všechny své hráče a tak mu byli vždy k dispozici tři hráči pražského celku. Hrálo se v 15ti 3x 20 minut. Z počátku se týmy spíše oťukávali a v první třetině, pětka nepadla. V druhé už však Iuridica využila několika zaváhání rakovnické obrany a skóre po druhé třetině se zastavilo za stavu 17:0. V poslední části byla hra nejvíce otevřená a do výsledku promluvili i rakovničtí. Třemi položenými pětkami korigovali konečný stav 29:15.

Sestava RCR: Kolek, Topinka, Jirsa, Jedinák, Veselský, Kotrba, Kratochvíl, Švejnoha, Kujínek, Mašek, Polívka, Hájek