Rugby Club Rakovník > Rakovnická mrňata se zúčastnila dalšího turnaje, tentokrát na Slavii

Rakovnická mrňata se zúčastnila dalšího turnaje, tentokrát na Slavii

8.10.2012

V neděli 7. 10. 2012 se vydali dva týmy rakovnických ragbistů na regionální turnaj přípravek, který se konal v pražském Edenu na hřišti RC Slavia.

Rakovničtí se tentokrát zúčastnili obou hracích kategorií. S týmem Raků kategorie U7 (ročníky 2006 a níž) a s týmem Krabů kategorie U9 (ročníky 2004 a 2005). Za opravdu velmi nevlídného ragbyového počasí bylo s podivem, že byl turnaj velmi dobře obsazen. Kategorie U7 se zúčastnilo 16 týmů a v U9 bylo k vidění 15 týmů.

Oba nové rakovnické celky se zde jistě neztratily, i když stále patří mezi absolutní nováčky podobných akcí a získávají zde především zkušenosti do dalších zápasů. Mladší ráčci si tentokrát vedli trochu lépe a v konečném pořadí skončili na skvělém 13 místě.  Starší Krabi sice skončili na posledním 15tém místě. Ovšem v průběhu turnaje nejednou ukázali, že se s nimi bude muset v budoucnu počítat.

Již tuto neděli se opět chystají na další regionální turnaj, tentokrát to bude k dalšímu slavnému zástupci pražských „S“ a to do areálu Podvinný mlýn, kde sídlí RC Sparta Praha.

Sestava Raci: Hustolesová, Rosa, Hanko D., Megerle, trenéři: Kolář, Kolek

Sestava Krabi: Hustoles, de Brantes, Adamec, Kouřilová, Hanko J., trenéři: Topinka, Hejda