Rugby Club Rakovník > RC Rakovník - RC Přelouč 0:87

RC Rakovník - RC Přelouč 0:87

9.10.2017

V neděli 24.9.2017 v rámci Poháru Čech přivítali rakovničtí ragbisté hráče z Přelouče, tentokrát na hřišti v Kralupech nad Vltavou.

Hosté jsou vyhlášeni svojí rychlou a přímočarou hrou s využíváním rychlých křídel a právem hrají o přední příčky v Poháru Čech.

Pod dojmem těchto skutečností již nastoupili domácí do zápasu se zbytečným respektem a tím už od začátku rozhodli o osudu utkání. Od prvních minut bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Ragbisté Přelouče hráli ukázkové celoplošné ragby, na které domácí neměli sebemenší odpověď. Skóre nebezpečně narůstalo. Snad jediná nadějná pasáž byla desetiminutovka v prvním poločase, kdy se Rakům podařilo zakousnout se do soupeře a většinu času strávili v jeho obranném území, bohužel bez bodového efektu. První poločas skončil 0:41.

V druhé půli se nezměnilo vůbec nic a hosté dále předváděli krásné akce a dokázali je bodově zužitkovat. Výsledné skóre skončilo pro 0:87.

Komentář kapitána M. Topinky: Bohužel dnes jsme nehráli dobře. Naše hra byla neurovnaná a vždy jsme všude byli o krok později. Musíme zapracovat na organizaci obrany a také držení míče. Příští týden nás čeká další silný soupeř a s takovou to hrou bychom dopadli podobně.

Sestava: Kratochvíl, Topinka, Hamous, Křištof, Pešek, Folprecht, Wagner, Novotný, Kolář, Hejda, Hladký, Hanousek, Žirka, Gazda, Běťák, Kytka, Kolek, Hájek, Švejnoha, Zábranský, Kletečka, Kutílek