Rugby Club Rakovník > Tým RC Rakovník U14 zaznamenal první výhru

Tým RC Rakovník U14 zaznamenal první výhru

13.10.2015

Tuto neděli se konalo již 4. kolo celostátní soutěže kategorií U14 tedy hráčů ročníků 2002/2003.

Rakovnické, které doplňují ještě hráči z Plzně a Babic po dvou prohraných zápasech s Tatrou Smíchov a pražskou Slavií, čekal další celek, který má také v nejstarší kategorii zastoupení v extralize, tým moravského RC JIMI Vyškov.

Toto kolo se odehrávalo na hřišti Slavie Praha v Edenu. Od samotného začátku rakovničtí mladíci ukazovali svoji sílu především v útočné přímočarosti, se kterou měli moravané velké problémy. I tak, ale byla první půle vyrovnaná a skončila v poměru 34:20 ve prospěch raků.

Ve druhé půli chtěli hráči Vyškova zápas zdramatizovat a hned v úvodu položili svou pátou pětku utkání. Rakovničtí, kteří do té doby hráli jednoduché, ale velmi účelné ragby však nesložili zbraně. Nejlepší odpovědí byla položená pětka do brankoviště soupeře. Na to již Vyškov nedokázal odpovědět a tak se konečné skóre zastavilo za stavu 73:25 pro rakovnické, plzeňské a babické naděje.

Sestava RCR: Štys D., Štys M., Menzl, Hornof, Novotný, Blacký, Kolář, Hlavsa (všichni Rakovník), Brožík, Krejbich, Milfort, Levandovský, Dřížďala (všichni Plzeň), Košťál a Brůža (oba Babice)