Rugby Club Rakovník > Vítězné, ale nervózní utkání

Vítězné, ale nervózní utkání

22.9.2013

Tuto neděli 22.9.2013 jsme hostili v rámci II. ligy nám velmi známého soupeře RC Sedlčany.

Od počátku byla hra na obou stranách velmi nervozní a neurovnaná. Nedařilo se založit souvislejší útok, chyba za chybou znamenala, že mlýn střídal mlýn. Proto bylo prvních 40 minut utkání nepříliš divácky atraktivní. Druhý poločas přinesl již zajímavější podívanou. V samém úvodu se nám podařilo třemi rychlými pětkami nalomit psychiku soupeře, který se ještě jednou nadechl k mohutnému tlaku, ale vedení jsme si už vzít nenechali. Konečné skore 29:10 (5:0) znamenalo první body v II. lize.

Další ligové utkání nás čeká až 13.10.2013 v Českých Budějovicích, ale již příští sobotu jedeme k přátelskému propagačnímu utkání do Karlových Varů.

Sestava RCR: Kolek, Topinka (Kytka), Jirsa, Novobilský, Veselský, Malý (Jedinák), Žirka, Kratochvíl (c), Kolář, Kujínek, Fůs, Kubec (Mašek), Kutílek (Polívka), Hájek

Body RCR: 10 Kujínek, 9 Fůs, 5 Žirka, 5 Kutílek