Rugby Club Rakovník > Vybrali jsme si nováčkovskou daň

Vybrali jsme si nováčkovskou daň

16.9.2013

V neděli 15. 9. 2013 jsme v rámci odloženého prvního kola zavítali na hřiště RC Slavia. Čekal nás tu první ostrý zápas 2. ligy s místním B-týmem.

Do zápasu jsme vstupovali s odhodláním nenechat soupeři nic zadarmo. Ovšem už od začátku byla na našich hráčích patrná značná nervozita a nerozehranost. Když se k tomu ještě přičetla nejistota ve standartních situacích a špatná obrana. Měl soupeř prakticky otevřené dveře do našeho pětkoviště. Výsledkem tedy bylo poločasové skóre 25:0 ve prospěch Slavie.

V druhém poločase jsme se snažili o lepší a aktivnější hru, což se nám místy dařilo, ale i tak byla naše produktivita žalostná. Soupeř si hlídal výsledek a až na jedno zaváhání nás prakticky k ničemu nepustil. Proto můžeme být rádi, že jsme si ze Slavie neodvezli ještě větší příděl. Časomíra  na konci hry se totiž zastavila za stavu 42:5 pro domácí.

Sestava RCR: Kolek, Kytka, Jirsa, Malý, Jedinák, Topinka, Žirka, Kratochvíl, Kolář, Kujínek, Fůs, Kutílek, Polívka (Mašek), Kubec, Hájek

Body RCR: 5 - Kubec